Mademoiselle Mana blog

Na dzisiaj kilka zdjęć robionych w domu. Żałuje, że nie posiadam studia, ani też nie mam do niego dostępu, ale bardzo chciałam Wam pokazać jak prezentuje się na mnie piękna sukienka gorsetowa od Absyntu, zapraszam !

absynt
Postawiłam na proste, ale efektowne nakrycie jakim jest turban, myślę że dobrze wygląda w połączeniu z tą kreacją. Uwielbiam turbany, są bardzo eleganckie. Jak możecie zobaczyć na niektórych zdjęciach, mój czarny turban zdobi piękna, stara broszka w kształcie słonika. Ten egzotyczny dodatek podarowała mi kiedyś moja prababcia. Jest to jedna z moich ulubionych pamiątek po prababci zaraz obok efektownego wazonu z gejszami. Mam nadzieje, że cieszy się gdzieś tam, że z dumą noszę jej ozdobę.

nietoperzownia

Przez cały ranek w głośnikach leciały utwory Elli Fitzgerald, najbardziej w ten dzień upodobałam sobie ,,Angel Eyes” oraz ,,My Romance” stąd tytuł oraz nuty (które zresztą są narzędziem mojej pracy, ponieważ utworów muszę się nauczyć).
mademoiselle mana
sklep absynt
nietoperzowniamademoiselle manasklep absyntmademoiselle mana

Ogólnie, nie wszystkie zdjęcia wypadły tak jak chciałam. Żałuje, że nie mogę jeszcze w niej wyjść nigdzie i pokazać się (brr, zimno jeszcze :() ale mam nadzieje, że zrobię w niej sesje z prawdziwego zdarzenia.

Jeszcze dokładnie co mam na sobie, gdyby ktoś był ciekawy :)

Sukienka – jak już wspominałam – Sklep Absynt
Turban – ebay, offbrand
Wisior – Nietoperzownia
Kolczyki – to vintage klipsy odziedziczone po mojej mamie, wydaje mi się że dostała je od babci
Kapelusz który mi towarzyszy na tych zdjęciach to kapelusz vintage marki Stetson. Sprzedawczyni poinformowała mnie, że jej dziadek zakupił go w USA, teraz trafił do mnie. Kocham takie perełki !

Zdjęcia pomogła ogarnąć: thecapitalg

Mam nadzieje, że pomimo niedociągnięć, nie pożałujecie czasu przy oglądaniu moich zdjęć :)

Miłego dnia Czytelnicy !