Mademoiselle Mana blog

Nareszcie w moim domu zagościły nowe legginsy. Tym razem, bardzo modne i popularne nie tylko w świecie alternatywnym legginsy w krzyże, które od dawna chodziły mi po głowie, jednak nie złożyło się aby je nabyć. Dzisiaj mam je, i chce zaprezentować je i Wam :)

leginsy czarne w białe krzyżeSzczerze powiedziawszy, bałam się przed założeniem tych legginsów. Dlaczego? Mam w domu legginsy galaxy, które nie są od Black Milk, ubrałam je, i po pierwszym wyjściu zrobiła mi się dziura, nie wiedzieć dlaczego. Ale jakoś przemogłam się aby sprawdzić jak na mnie wyglądają, i muszę stwierdzić, że jakościowo różnią się od tych które zakupiłam sama na ebay’u. Są bardziej elastyczne, materiał także jest wytrzymalszy. Uważam, że legginsy z motywem galaxy które mam, dziewczyna nosząca rozmiar M/L nie miałaby szans ubrać, ponieważ pękłyby gdyż materiał, pomimo tego że typowy dla legginsów jest strasznie słaby. Te, które prezentuje Wam dzisiaj, na pewno dziewczyna większa ode mnie  wejdzie także bez problemu.
DSC01701Jeżeli chodzi o krzyże, to właściwie jedno mi było, czy będą odwrócone czy nie, jednak zawsze śmieszył mnie widok legginsów z krzyżami w obie strony, to po prostu się nie klei, uważam że powinny być w jedną stronę i za to plus dla tego produktu.
DSC01700
Zdjęcia szwów po wewnętrznej stronie: nic się nie pruje, nitki nie odstają.
DSC01699DSC01703

Jak widać, kiedy je ubierzemy materiał nieco jaśnieje i robią się jasno-czarne. Nie mam z tym żadnego problemu, ale może kogoś ten fakt rozczarować, jeżeli szuka legginsów w kolorze głębokiej czerni.
leginsy black gardenleginsy krzyże
Jak widzicie na powyższych zdjęciach wzór nie zazębia się po stronie szwów. Jednak szwy są tylko po wewnętrznej stronie legginsów, więc nie widać tego aż tak w tracie chodzenia. Uważam to za jedyną wadę, ale w porównaniu z ceną można im to wybaczyć ponieważ tak jak napisałam nie rzuca się to w oczy.

Jeżeli szukacie legginsów w krzyże w dobrej cenie, to polecam bardzo, ponieważ są bardzo wygodne, dobrze wyglądają na nogach, i materiał nie pęka pomimo tego, że jest to tańszy produkt. Zakupić możecie je oczywiście na stronie Black Garden tutaj <klik>