Mademoiselle Mana blog

Uwielbiam zakupy, często coś kupuje, chciałabym mieć dużo różnych rzeczy, jednak są takie przedmioty, których pragnę niezmiennie od podstawówki/ gimnazjum, czyli wtedy kiedy zainteresowałam się modą.

1. Czarna pikowana torebka od Chanel – od samego początku kiedy ją zobaczyłam, spodobała mi się, i do teraz mi się nie znudziła, a bywa i tak (przykładem są brązowe torebki z logiem Louis Vuitton, po jakimś czasie po prostu mi się znudziły). Od początku urzekła mnie swoją prostotą i elegancją, i tak pozostało do dziś. Poza tym, uważam, że ta torebka może nadawać się do wielu stylizacji, i tworzyć ciekawe zestawy z rockowymi ciuchami, jak i eleganckimi.

chanel-bag

2. Christian Louboutin – czarne szpilki. Są to buty bardzo popularne i znane, często też podrabiane. Czarne, klasyczne szpilki, i czerwona podeszwa, to coś, co podoba mi się od dawna, i chce mieć choć jedną parę butów od tego pana. Najbardziej preferuje klasyczne czarne, choć nie pogardziłabym też srebrnymi.

120mm,strass,très,riche,chaussur,christian,louboutin,très,riche,1,louboutin,pas,cher,très,riche,ch,très,riche,en,argent-7f4cf093f78d813d03aca0e8fea5675e_h

z9650331Q,Christian-Louboutin

3. Rocking horse shoes – vivienne westwood. Prześwietne buty z charakterystycznym wycięciem na pięcie w drewnianej podeszwie , od razu trafiły do mojego serca, i nadal ich pragnę.

Rocking-Horse-Ballerina

4. Czerwony żakiet z czarnym sercem – vivienne westwood, poznałam go przy okazji buszowania po Internecie, i szukania butów tej samej marki, i bardzo mi się spodobał, z chęcią wsadziłabym go do szafy.

Red_jacket

A Wy? Macie jakieś ciuchy, które są w Waszych głowach na tyle długo, że uważacie je za absolutne osobiste must have?

Wpis wyszukano przy pomocy zapytań: