Mademoiselle Mana blog

Bo tak naprawdę, to co napisać w pierwszym wpisie, żeby było dobrze? Przedstawić się? Czy lepiej nie? Nie mniej jednak, spróbuje sprostać pierwszemu wpisowi. Nazywam się Martyna, jednak na tym blogu podpisywać się będę jako Mademoiselle Mana. Nazwa mojego bloga to oczywiście spolszczenie Moulin Rouge, jednak blog ten, nie do końca będzie opowiadał o tym kabarecie, a bardziej o moim życiu, i tym co jest mi bliskie.

Minione dziesięciolecia zachwycają mnie swoim splendorem, niemniej jednak najbardziej zachwycam się latami 40-tymi, i 50-tymi. Bardzo podoba mi się moda tamtych lat, ówczesne stroje, czy też bielizna. Więc co za tym idzie, podoba mi się także trend zwany Pin-up, aczkolwiek lubię także rockabilly i psychobilly.

Oprócz tego, interesuje się modą oraz burleską. Tak na prawdę mam wiele zainteresowań. Blog ten będzie przede wszystkim o burlesce, pin-upie, vodevillu, retro czy też vintage, oraz o elegancji którą cenię sobie nader wysoko.

Pojawią się tutaj zdjęcia związane z tymi tematami oraz ze mną. Pojawią się także recenzje różnorodnych produktów, tych, które szczególnie mnie zachwyciły, lub też tych, na których się zawiodłam.

Mam nadzieje, że moi czytelnicy z chęcią będą odwiedzać mojego bloga, nie obrażę się także o wszelkie komentarze, czy uwagi :)

Uf, to chyba tyle.

Zapraszam do czytania, i komentowania.

 

Chcecie wiedzieć jak wygląda Mademoiselle Mana?

Oto moje skromne zdjęcie:

DSC_0591