Mademoiselle Mana blog

Na dziś przygotowałam dla Was recenzję produktu od Black Garden. Jeżeli chcecie poznać moją opinie o czapce w stylu beanie dedykowaną dla bardziej alternatywnych osób, to czytajcie :)

 Czapka ,,Beanie” z napisem Witch
black garden recenzja opinie
Bardzo dobrej jakości czapka. Od razu kiedy wyjęłam ją z paczki przekonałam się że jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku. Przez chwilę miałam obawę że nie będzie się układać jak typowe czapki beanie, jednak moje obawy zostały rozwiane w chwili kiedy założyłam ją na głowę. Specyficzny wygląd czapki, to jak się układa, to przede wszystkim zasługa szwów na górnej części czapki.
czerwony młyn
Napis ,,Witch” został wykonany techniką haftu komputerowego, nie jest to naszywka w każdym razie jak widać. Jest bardzo starannie wykonany, i nie pruje się, ponadto nadaje czapce charakter, o wiele bardziej podoba mi się taka aplikacja, niż inne standardowe swagi, yolo, i bad hair day’e.
czapka beanie
Zdjęcie z tyłu czapki. Wiem, że jest nieco prześwietlone, ale jest to specjalny zabieg, żeby pokazać szew czapki.

Co do rozmiaru. Wierzcie mi albo nie, ale określenie rozmiaru uniwersalnego w przypadku tej czapki jest jak najbardziej trafne. Pasuje na każdą głowę, ponieważ może rozciągnąć się bardzo znacznie, próbowałam ją rozciągać na wszystkie sposoby, więc nie ma możliwości żeby na kogoś była za mała, lub za duża. W podobnej czapce widziałam ostatnio chłopczyka, wyglądał jak wiek około 10 lat, i również czapeczka mu pasowała rozmiarem.
pastel nu gothOczywiście sesja bez czapki się nie odbędzie, powyższe zdjęcie może dać Wam już mały zarys tego w jakim stylu będą kolejne zdjęcia, a jednocześnie ja pierwszy raz wypróbuje swoje siły w takiej odsłonie. Zobaczymy jak wyjdzie :)

Osobiście jak najbardziej polecam produkt. Bardzo mi się podoba,  nic się nie pruje, szwy są proste, a materiał bardzo dobrej jakości.
Uważam że nada się bardziej na co dzień, w bardziej chłodniejsze dni lub po prostu do nadania charakteru naszemu codziennemu ubiorowi.

Jednocześnie, na zdjęciu możecie zobaczyć, co będzie przedmiotem kolejnej recenzji :)

A tymczasem zapraszam na zakupy do Black Garden ! :)