Mademoiselle Mana blog

Skromna recenzja pięknej kryzy którą dostałam od Black Garden. Jeżeli lubicie naszyjniki, kryzy, Bibeloty, to post dla Was !

Uwielbiam przeróżne dodatki. Zawsze uważałam, że strój – chociażby ten najprostszy może być bardzo ciekawy jeżeli dobierzemy do niego odpowiednie dodatki. Nie zawsze wiem co ze sobą połączyć, a i też nie zawsze każdy dodatek pasuje do stroju, jednak ostatnio nazbierało mi się ich tak dużo, że mogę wybierać i przebierać w moich zbiorach i sprawić, że stylizacja staje się atrakcyjniejsza i dopracowana.

Niedawno, do moich zbiorów trafiła ta piękna kryza. Muszę przyznać, że bardzo mnie to uradowało, ponieważ kocham połączenia takich kolorów jak czerń z czerwienią, uważam że jest to bardzo trafna i elegancka para.

bibeloty black garden

Kryza ta ma szerokość około 10 cm. Długość jest regulowana za pomocą zapięcia na karabińczyk pozwala na regulacje około 6 cm, więc uważam że spokojnie jest uniwersalna, i każda kobieta może ją ubrać.
bibeloty black garden
Przybliżenie na zapięcie. Jest dobrej jakości, nie powinno się łatwo zerwać.
DSC01694
Zbliżenie na linię szycia. Jest prosta, widać że jest to produkt wykonany z dbałością o detale, estetyczna linia, a na kolejnym zdjęciach zobaczycie że zadbano nawet o wiązanie z przodu:
DSC01693
Końcówka jest przypalona, jednak jest to zrobione bardzo ostrożnie i nie wygląda to źle. Sama, gdy robiłam różne dodatki typu headdress’y przypalałam nitkę – zapobiega to jej zniszczeniu.

black garden recenzja bibeloty
Ciekawy ozdobnik z przodu. Jak widać, jest zrobiony z dwóch misternych, metalowych części które są połączone wiązaniem gorsetowym które kończy się elegancką kokardką. Na zdjęciu widać także moje włosy, tak to się dzieje kiedy robię zdjęcia z rozpuszczonymi włosami ;)
kryza black garden
Na koniec szybkie zdjęcie jak prezentuje się na mnie. Oczywiście zobaczycie ją także w przyszłości przy okazji różnych sesji zdjęciowych, ponieważ jest piękna, mam zamiar wykorzystać ją do sesji w plenerze w stylu gotyckim.

To już mój drugi produkt który wyszedł spod igły Bibelotów wcześniej pokazywałam Wam dusik który także dostałam od sklepu Black Garden w tym poście i tym razem znowu jestem zachwycona. Piękna robota, produkt dobrej jakości, mogę tylko polecić :)

I standardowo, zapraszam do Black Garden i odwiedzajcie bloga, a jakże ! :)