Mademoiselle Mana blog

Chciałabym dzisiaj Kochani, pokazać Wam kolejną porcje cudności od Nietoperzowni – wcześniej na blogu pokazywałam Wam już broszkę którą miałam okazję mieć w łapkach, dzisiaj pokażę Wam dwa piękne naszyjniki, dlatego zapraszam do recenzji i oczywiście do Nietoperzowni !

Zacznę oczywiście od pewnego zdjęcia, które krąży od niedawna po internecie ;)

Nietoperzownia

Taka oto paczka czekała na mnie do odebrania….:) Kochana Dagmara <3, chociaż kilka dobrych dni minęło, do teraz uśmiecham się na samą myśl, a paczuszkę zostawiam na pamiątkę – będzie mi przypominała, że w najgorszych chwilach mam jeszcze dowody że może być wesoło i miło :)
A paczka bardzo ładnie zapakowana (była lepiej, ale związałam ją na nowo, już nie tak dobrze, kokardki jednak nigdy mi nie wychodziły ) A co czekało na mnie w środku? :)

Collar with Crystal Ball

Nietoperzownia czerwony młyn

Czyli śliczny dusik, zawiązywany na kokardkę z magiczną kulą.
Od razu bardzo mi się spodobał – uwielbiam miniaturki wszystkiego – zawsze zachwycają mnie o wiele bardziej niż ich normalne odpowiedniki. Malutkie gitarki, kuleczki, filiżanki..:) Naszyjnik jest bardzo delikatny, kobiecy. Wykonanie nie budzi żadnych zastrzeżeń, i pięknie wygląda na szyi, ale pokaże Wam dopiero przy okazji jakiejś sesji – ostatnio mam problem z szyją – uczulenie, i dziwne plamki mi wyskakują :(

Nietoperzownia Czerwony Młyn

zbliżenie na kulę <3 Widać także szczegóły – na żywo bardzo ładnie błyska i odbija światło.
Teraz mogę mieć kulę zawsze przy sobie – a nuż coś zobaczę?

Raven Skull

Nietoperzownia Czerwony Młyn

Od samego początku bardzo podobały mi się czaszki, tym bardziej czaszki kruka – dlatego ten naszyjnik jest bardzo fajnym gadżetem dla mnie. Były dwie wersje – ta którą widzicie na zdjęciu, ale także bardziej kobieca – nie do końca umiałam się zdecydować która lepsza, ale jak widzicie pozostało na tej bardziej z pazurkiem – i jestem zadowolona.

Nietoperzownia czerwony młyn

cały naszyjnik – jak widzicie prezentuje się bardzo dobrze. Czaszka jest bardzo dobrze wykonana – zresztą jak cała reszta. Bardzo odbija światło – niczym chrom, co jest na plus wg. mnie :) Bardzo dobrze się go nosi, i nie mam zastrzeżeń co do jego wykonania ani wyglądu – znowu Nietoperzownia mnie nie zawiodła !

Nietoperzownia czerwony młyn

Naszyjnik z pazurem a właściwie…z łapką :) tak wygląda wykończenie zapięcia, bardzo podoba mi się takie rozwiązanie.

Podsumowując:

Kolejny raz mam okazję się przekonać że Nietoperzowe twory są robione z pasją – a to także oznacza staranność każdego produktu, nie mam zastrzeżeń co do wykonania ogólnego ani poszczególnych elementów. Biżuteria jest bardzo oryginalna i ciekawa – przykuwa spojrzenia innych, dlatego ja z całego serca polecam, i cieszę się, że mogę nosić się Nietoperzowo :)