Mademoiselle Mana blog

W efekcie współpracy ze sklepem Visual Loli mam dzisiaj okazję przedstawić Wam recenzje dwóch produktów od Queen of Darkness, oraz kilka drobiazgów, więc zapraszam do przeczytania mojej skromnej recenzji !

Na początku chciałabym bardzo pochwalić profesjonalizm i podejście Visual Loli do klienta (w moim przypadku wygląda to trochę inaczej, ale wierze, że każdy kto kupował w tym sklepie został bardzo miło potraktowany). Otóż wszystko przyszło starannie opakowane, każda rzecz w osobnej folii zabezpieczającej, wraz saszetkami pochłaniającymi wilgoć, co jest na plus jak najbardziej !

Poza tym, jak możecie zauważyć na miniaturce, dostałam list, pierwszy od kilku dobrych lat i został on napisany ręcznie przez właścicielkę sklepu. Bardzo miło robi się człowiekowi na duszy, kiedy może czytać list zaadresowany do niego, i nie są to rachunki :) Oczywiście, tajemnica korespondencji obowiązuje mnie, dlatego treści nie poznacie, ale szczerze dziękuje za sam gest, bo mały ale cieszy bardzo !

Queen of Darkness

Z produktami marki Queen of Darkness spotykam się na żywo pierwszy raz, a więc tym bardziej wzrosła moja ciekawość i chęć wypróbowania tych produktów. Jeżeli macie ochotę zobaczyć co można kupić w tym sklepie, to adres strony jak i profilu na facebook znajdziecie na zdjęciu powyżej.

Recenzja produktów:
1. Bransoletka ZIP

bransoletka ZIP QoD Visual Loli

Bransoletka w formie zamka błyskawicznego to ciekawa odmiana po zasypie delikatnej biżuterii w mojej kolekcji. Zrobiona jest z metalu w kolorze brudnego srebra, jest ciężka i wygląda topornie, co jest oczywiście na plus wg. mnie. Nareszcie będę mogła jakoś dopełnić moje stroje w stylu visual kei. Idealnie nadaje się do spodni z klamrami, spódniczek w kratę i innych ubrań które mają ciężki, masywny charakter. Nie ma tutaj miejsca na słodkość, delikatność :)

bransoletka zamek błyskawiczny

Bransoletka nie jest niestety regulowana. W moim przypadku nie ma problemów, chociaż mam bardzo szczupły nadgarstek, ale może u kogoś spadać z łapki bądź też będzie kłopot z założeniem. Najlepiej wtedy sprawdzać średnicę (w przypadku tej bransoletki to jakieś 6,5 cm) lub też obwód wewnętrzny (tutaj 20cm)

bransoletka visual loli

Jakość: sprawdzałam podatność na działanie siły w tej bransoletce. Próbowałam wyginać metalowe elementy w zapięciu jak i zmieniać kształt samej bransoletki, a ona ani drgnie. Wiec wnioskuje że posłuży mi długo nawet w ekstremalnych warunkach typu koncert (no chyba, że ktoś mi ją ukradnie, ale to inna sprawa :P)
Mogę zdecydowanie polecić: możecie ją zakupić w sklepie Visual Loli o tutaj <klik> jest nawet taniej do kupienia niż na stronie QoD :)

2. Rękawki w paski
mitenki w paski visual loli
visual loli

Drugi przedmiot jaki mam okazję recenzować to mitenki na zdjęciach powyżej, które możecie zakupić w sklepie Visual Loli tutaj <klik>
Rękawki spodobały mi się od razu, lubię paski, jesienią gdy wychodzę na autobus zdarza mi się nosić pasiaste rękawiczki bez palców z piszczelami i czaszką, dlatego bardziej dziewczęce, dłuższe mitenki z kotami i piszczelami będą dobrze czuły się w mojej szafie.
Mitenki te są zrobione z przyjemnego, elastycznego materiału, który dopasowuje się do rąk, a jednocześnie nie uciskają nam niczego, więc o drętwieniu rąk nie ma mowy. Zawsze mam jeden problem z tego typu gadżetami, nie ważne, z jakiego materiału by nie były. Mam dość szczupłe nadgarstki, i zawsze w tym miejscu mam wolną przestrzeń, ale moje rzeczy przymierza czasem moja przyjaciółka, która nie ma tego problemu co ja, więc na ten defekt proszę nie zwracać uwagi, to moje nieforemne łapki :P
visual loli recenzja
Linia szycia (dobrze to napisałam?) nie jest może jakoś oszałamiająco prosta, ale w trakcie noszenia nie jest to tak bardzo widoczne, i nie zaobserwowałam żadnych wystających nitek.
kot piszczele visual loli
Aplikacja z czarnym kotem i piszczelami.
Podsumowując: rękawki podobają mi się, może nie są dobre do żadnych gotyckich stylizacji ale do visual kei, luźnych stylizacji czy na koncerty będą się sprawować idealnie :)
kawaii przypinka
Malusia i kochana przypinka jako gratis <3 Mały uśmiechnięty torcik z uśmiechniętą wisienką :) Lubie takie dodatki, zawsze można przypiąć do torby i cieszyć się efektem.
krem bb skin79 hot pink vital pomarańczowy
Kolejny miły gratis, coś dla fanek kosmetyków z Korei (czyli także dla mnie :)) dwie próbki kremów BB SKIN79.
Już od dłuższego czasu używam kremów BB, oraz innych kosmetyków z Korei, dlatego tym kosmetykom poświęcę osobny post po dłuższych testach ponieważ mam także zapas swoich kremów BB firmy Skin79 oraz SkinFood.

To już wszystko na dzisiaj, a teraz zapraszam do Visual Loli ! :)