Mademoiselle Mana blog

Dni wolne sprzyjają nowym zdjęciom. Dzisiaj całkiem inaczej niż zwykle, a jednak bardzo po mojemu. Zapraszam zatem na garść nowych zdjęć.

czerwony młyn
Powolutku zbliżają się wakacje. Jednak pogoda, przynajmniej tu gdzie mieszkam nie sprzyja wypadom na basen czy wylegiwaniu się na słońcu (opalać się nie opalam, bez względu na pogodę). Dni są nieco mroczne, monotonne, pada deszcz i przeplata się ze słońcem. Łapiąc dwie godzinki dobrej pogody pomiędzy deszczem wybrałam się…na plac zabaw.

black milk style
Zawsze lubiłam place zabaw, jednak już jakieś dwa lata nie gościłam w takich miejscach, dlaczego? Może zwykły brak czasu, przeświadczenie że jest się za starym na place zabaw i huśtawki. Ale nie żałuje, bawiłam się dobrze, i wyjątkowo dobrze reagowałam na aparat. Będąc dzieckiem uciekałam przed zdjęciami, rodzina zawsze się złościła że nie chce sobie robić z nimi zdjęć, na większości mam zasłoniętą twarz ręką, lub po prostu mam minę która oznacza że mam tego dość. Dlaczego więc piszę i robię sobie zdjęcia? Próbuje się powolutku przełamać i nadrobić zaległości.

Stylizacja na dzisiaj to prostota i wygoda. Czerń z legginsów i czapki przełamałam wesołą bluzką z kotem w galaktyce – kultowa już co prawda, ale dalej urocza.

czerwony młyn
Trawa…a więc padało. Dziwnym trafem w weekendy zawsze psuje się pogoda, a kiedy czas wracać do pracy to robi się cieplej.

black milk leggings
mademoiselle mana

Tylko…jak tu usiąść kiedy prawie wszystko mokre od deszczu?

black milk leggings
No, w końcu coś znalazłam.

mademoiselle manaczerwony młynmademoiselle manamademoiselle manablack milk cross of st peter
mana
Stylizacja którą skomponowałam może kojarzyć się nieco z popularnym ostatnio stylem pastel gothic, i oczywiście nie przeczę bo inspirowałam się nieco tą stylistyką, jednak z całą pewnością mogę powiedzieć, że ta stylizacja to raczej aomoji-kei czy po prostu street fashion niżeli pastel gothic.
mademoiselle mana

 

czerwony młyn

Co mam na sobie:
Koszulka – Butik
Legginsy – Black Milk Clothing (model Cross of St. Peter black)
Buty – Offbrand
Dodatki – czapka Black Garden, Krzyż – Behemoth Webstore, bransoletka – Ciotka Ostra Art, spinki – ebay

Już za tydzień o tej porze znowu będę nad morzem, dlatego też pewnie wpisy dalej będą pojawiać się nieregularnie, ale mam nadzieje że uda mi się coś sklecić w przerwie w pracy.

czerwony młyn

W trakcie wakacji mam kilka planów na zdjęcia, oraz stylizacje, będzie garść black milków, będą nowości…oby tylko pogoda sprzyjała.

Miłego nadchodzącego tygodnia !