Mademoiselle Mana blog

Odkąd poznałam buty Jeffrey Campbell zawsze chciałam mieć chociaż jedną parę w swojej kolekcji. Niedawno nadszedł ten dzień, a dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami moją recenzją modelu Shadow Stud. Jeżeli także macie chrapkę na buty Jeffrey Campbell, a nie wiecie czy warto to post dla Was !

Swoją parę zakupiłam dzięki mojej koleżance Ewie (którą w tym momencie chciałabym pozdrowić, i podziękować za namówienie mnie do grzechu). Bo to są buty, dla których warto zgrzeszyć. Nie będę Wam przytaczała naszej rozmowy, ponieważ pojawił się tam marketing agresywny, łacina oraz szybkie decyzje które nie zawsze są dobre, na szczęście, tym razem były :) Wróciwszy ze szkoły postanowiłam, że jak zwykle odpalę facebooka.
Otrzymuje wiadomość od Ewy, że wielkie promocje na Campbelle, że kupujemy itd. Pytam gdzie. Ewa szybko wysyła linka a mnie serce mięknie. Na High Life pojawiła się wielka promocja na modele no heel, każda para butów kosztowała 199 zł.
Obiecywałam sobie, że będę uważać z pieniędzmi ponieważ kupuje pianino. Ale te buty po prostu były moim marzeniem.

I w tym momencie chce przeprosić mojego Lubego że obudziłam go z jego popołudniowej drzemki ! Zadzwoniłam, i zaczęłam mu nawijać o promocji, chyba nie zrozumiał o co mi chodzi na początku, bo był rozespany. Ale po chwili zgodził się (no bo co miał zrobić biedny? Kiedy kobieta chce butów nie da się jej powstrzymać!) I tak dzień później Ewa zapłaciła za buty, zamawiałyśmy razem. Później przyniosła mi wielkie pudełko do szkoły, i każdy chciał oglądać, sto razy musiałam je wyciągać i wkładać do pudełka.

Ale wracając do recenzji, bo to nie miały być zwierzenia młodej butoholiczki, a recenzja:

jefffrey campbell review
Buty przyszły zapakowane w kultowe pudełeczko z różowym zamknięciem. Czy pod tym wieczkiem może kryć się naszpikowane kolcami potwory? Mogą, ,,śpią” sobie spokojnie i czekają aż ktoś je uwolni.
high life sklep recenzja
No więc uwalniam je powolutku. W środku znalazłam plastikową folie z bąbelkami żeby nic się nie uszkodziło. Wielki plus, buty nie ,,latają” po pudełku.
jeffrey campbellbuty jeffrey cambell
Każdy but ma swój pokrowiec, a w środku gąbeczkę żeby się nie uszkodził: jeffrey campbell
I powolutku widać potwory :) jeffrey campbell
Kotałki w środku pudełka !

A tak już prezentują się buciki:

Zdjęcia całości:
Jeffrey Campbell shoesjeffrey cambell shadow stud

Szczegóły:
jefffrey campbell recenzjajeffrey cambell shadow studjefffrey campbell recenzjajeffrey campbell recenzjajefffrey campbell recenzjajeffrey campbellbuty no heel
jeffrey campbell recenzja

Zdjęcia na nogach, a poniżej o butach słów kilka:
jeffrey campbell recenzjajeffrey campbell recenzjajeffrey campbell recenzjajeffrey campbell recenzja
jeffrey campbell recenzja
jeffrey campbell recenzja

jeffrey campbell recenzja

jeffrey campbell recenzja

Wierzcie mi albo nie, ale brak nadwornego fotografa w domu sprawia problemy gdy chcemy coś pokazać na sobie, także zdjęcia powyżej są robione w lustrze :)

Shadow Stud to na prawdę fajny model butów. Od razu je pokochałam, ale czy mają one jakieś minusy, co warto wspomnieć w temacie plusów?
Otóż, buty są wykonane w całości (oprócz podeszwy rzecz jasna) z miękkiej, cienkiej skóry, co sprawia, że noga oddycha i czuje się dobrze.
Jeżeli chodzi o ich wagę, to są nieco ciężkie. Jest to spowodowane wysoką platformą oraz ogromną ilością ćwieków, jednak nie odczuwa się tego na nodze aż tak bardzo.
Oczywiście, w tym momencie paczka została uzupełniona o dodatkowe ilości ćwieków, w razie zgubienia wyrwania (pomimo tego, że te bardzo mocno są przytwierdzone, ale dobrze, tak na wszelki wypadek)
DSC02165

Wychodząc na przeciw pytaniu które może się pojawić, odpowiem już teraz:
Tak, w tych butach da się chodzić :) Są bardzo stabilne moim zdaniem, aż byłam zdziwiona. Ich stabilność mogę porównać do dobrze wyprofilowanych szpilek, choć pewnie, można się w nich wywrócić jak w każdych butach.

Podsumowując, dopowiadając to co nie zostało dopowiedziane:
+ buty są bardzo dobrej jakości
+ ćwieki zostały przytwierdzone mocno, i mamy dodatkowe w razie zgubienia
+ nie zauważyłam żadnego wystającego kleju czy niedociągnięć
+ linia szycia jest prosta
+ buty zostały dobrze zabezpieczone w pudełku
+ wygodne i stabilne
Jedyne minusy, które mogę wskazać to takie, że mam nieco ściśniętą stopę ponieważ są wąskie, oraz to, że zostały wykonane w Chinach. Nie wpływa to na jakość, ale szkoda bo wiemy jakie w Chinach panują warunki pracy. Mogę tylko mieć nadzieje że pracownicy którzy tworzą buty Jeffrey Campbell dostają godziwą zapłatę.

high life sklep
Buty zakupiłam na stronie High Life, i bardzo polecam :) Ekspresowa wysyłka, miły kontakt przez facebooka, bardzo otwarte Właścicielki :)

jeffrey campbell buty

A czy Wy macie jakieś buty Jeffrey Campbell?
Polecacie? A może dopiero polujecie na swoją ulubioną parę?

Jeżeli macie jakieś pytania, śmiało piszcie !