Mademoiselle Mana blog

gotwear2

Kolejna współpraca jest już faktem ! Tym razem mam przyjemność współpracować z Julią która prowadzi GOTWEAR – czyli świat ręcznie tworzonych dzieł w stylu gotyckim a sama autorka i projektantka tych cudów ma już dość długi staż w szyciu ubrań, ale to nie wszystko, ponieważ autorka tworzy także biżuterie (wszystko możecie zobaczyć na stronie lub fanpage Gotwear) :)

Co jest w tym niezwykłego? Niezwykłe jest to, że Julia potrafi wyczarować bardzo wiele ładnych ubrań dla kobiet jak i dla mężczyzn. Jest to robota ręczna, więc także mniejsze prawdopodobieństwo że zobaczymy kogoś tak samo ubranego – każdy z nas alternatywnych lubi podkreślać swoją indywidualność i niezależność, dlatego też warto posiadać choć jedną perełkę w swojej szafie niepodobną do innych :)

Kto się skusił na cuda od Juli?
Między innymi Pani, która jest bardzo znana w środowisku gotyckim – otóż Anja Orthodox wokalistka zespołu Closterkeller zaprezentowała się w sukience o nazwie Queen na swojej corocznej jesiennej trasie koncertowej o nazwie Abracadabra Gothic Tour  w roku 2008.

 

Efekty współpracy będziecie mogli standardowo zobaczyć nieco później, ale już dzisiaj możecie śledzić profil Gotwear i przygotowywać się na kolejne Castle Party, koncerty lub sesje zdjęciowe – ubrane/ubrani w cuda wychodzące spod igły Julii :)