Mademoiselle Mana blog

Pomimo tego że przechodzę właśnie dość ciężki okres – mianowicie przeróżne choroby, które wykluczają mnie z wychodzenia poza dom – zawarłam kolejną współpracę która mam nadzieje przyniesie piękne owoce i będziecie z chęcią czytać moje wypociny o kolejnych alternatywnych sklepach z Polski.

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić Szalonych Rzemieślników którzy wykonują autorską biżuterię i akcesoria w stylach bardzo mi bliskich – alternatywnych. Jak sami mówią – bardzo bliski jest im neo-victorian, steampunk, i upcycling, ale uważam – że każdy miłośnik stylów alternatywnych znajdzie u nich coś dla siebie :)

Zapraszam do Mad Artisans, gdzie możecie kupić przeróżne dusiki z koronki, steampunkowe gogle, a nawet pierścionki z klawiszem idealnie nadający się do stylizacji cyberpunkowej ! :)
Mad Artisans pojawiają się także na różnych targach oraz konwentach – dlatego zalecam do śledzenia kalendarium aby kupić produkty na miejscu :)

Sklep: Mad Artisans  – polecam, bo jest co oglądać :)

Możecie polubić sklep także na facebooku – na stronie znajdziecie odnośnik do fanpage :)

Co dla Was przyszykuje – tego sama nie wiem, ponieważ znowu zostanę zaskoczona, dlatego póki co nawet ja nic nie wiem – ale mam nadzieje, że się spodoba :)

Swoją drogą – mam dla Was przygotowane zdjęcia (aczkolwiek jeszcze w stanie surowym) z sesji oraz jedną recenzje gorsetu – mam nadzieje, że będziecie czujnie obserwować bloga – a jeśli macie jakieś pytania, propozycje, lub uwagi – zapraszam do działu Kontakt, gdzie można wysłać mi maila ! :)

Do napisania Kochani, i do oglądania marsz :) Jestem pewna, że spodobają Wam się wyroby Szalonych Rzemieślników.