Mademoiselle Mana blog

Chciałabym poinformować o nowej współpracy którą właśnie niedawno zawarłam – tym razem mam przyjemność współpracować ze sklepem Under- Dark, do którego serdecznie zapraszam !

Cieszę się, że w tak krótkim czasie pozyskałam zaufanie wielu osób, to dla mnie wielkie wyróżnienie współpracować z wieloma markami alternatywnymi – jestem szczęśliwa że to właśnie ja mogę testować i pokazywać Wam produkty z naszych rodzimych sklepów. Współprace dają mi także coś więcej – poznaje ciekawych ludzi, dzięki czemu moje życie staje się bogatsze o nowe znajomości.

A co u Under- Dark? Pewnie wielu z Was zna ten sklep – można na nich znaleźć produkty Punk Rave, ale teraz możecie także zakupić przecudowne koszulki z grafikami od naszych polskich dziewczyn, między innymi bluzki z grafiką mojej dobrej znajomej Johanny, która także tworzyła grafikę na mojego bloga – bez niej nie wyglądałby tak jak teraz :)

Oczywiście oczekujcie różnych recenzji nowych produktów z mojej strony – a powiem Wam w sekrecie że to nie wszystko co szykuje dla nas Under-Dark !

Zapraszam do odwiedzenia sklepu: Under-Dark  oraz na fanpage sklepu aby śledzić nowości :)

A już niedługo zaprezentuje Wam kolejne recenzje i zdjęcia – tym razem pod moje sprawne oko wpadnie biżuteria od Mad Artisans i inne niespodzianki !