Mademoiselle Mana blog

Z przyjemnością informuje że zawarłam pak… (:D) współpracę z Visual Loli, zapraszam do przeczytania notki jeżeli jeszcze nie znacie tego sklepu !

visual loli
Visual Loli rekomenduję głównie miłośniczkom takich stylów jak lolita, visual kei, punk, gothic (w stylu japan)
Link: <klik>
Sklep ten istnieje stosunkowo niedługo, i jeszcze można go określić jako ,,początkujący”, jednak myślę, że to tylko kwestia czasu i trochę samozaparcia a sklep z małego pączka rozkwitnie w pełni i będziemy mogli cieszyć się kolejnym rodzimym, i świetnym sklepem alternatywnym, dlatego warto go zauważyć i docenić.
Asortyment jest niewielki, aczkolwiek pojawiają się w nim znane marki takie jak Phaze, GLP Gothic Lolita & Punk czy niemiecka marka Queen of Darkness, a także handmade z Polski takie jak: Kawaii Biżuteria oraz Lady Sariel.

Jakość wybranych produktów oczywiście przedstawię Wam na blogu, jak i ubrania na mnie użyte w sesji, mam nadzieje, że spodobają Wam się produkty które oferuje Visual Loli !
I standardowo, zapraszam do polubienia fanpage, i odwiedzania sklepu, oraz bloga – tylko tak możecie poznać moje opinie na temat produktów, moje przemyślenia, oraz zobaczyć sesje :)